Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Бузівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бузівської сільської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

  • заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;
  • виконано поточний ремонт класних кімнат;
  • розпочато оформлення ресурсної кімнати.

 Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі – кольору дерева; стелі, віконні рами – білі. Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим особливостям дітей, враховується специфіка навчально- виховного процесу. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. Заклад дотримується повітряно – теплового режиму. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання .

 В закладі відкритий клас для навчання осіб з особливими освітніми потребами ( 3 клас). Роботу інклюзивного класу організовано за нормативно-правовими документами, які є чинними у даній освітній галузі. Наявний пакет документів, який складається з інструктивно-методичних листів, рекомендацій та наказів різних рівнів щодо організації інклюзивної освіти. Організація інклюзивного навчання у школі здійснюється за наявності медичних документів відповідно до заяв батьків за висновками Жашківського ІРЦ. Також визначено відповідального за цей напрямок роботи - заступника директора з навчально-виховної роботи  Свиридюка С.В. Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Учням надаються психолого – педагогічні та корекційно – розвиткові послуги ( у навчальному закладі працюють соціальний педагог, практичний психолог).З нового 2020-2021 навчального року буде організовано інклюзивне навчання в 2 класі.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі